Podporujeme:

 

Přírodní léčivo proti Varroáze:

Přidejte se k nám:

 

  

 

Jsme členy:

 

 

Dodržujeme:

 

Doprava ZDARMA od 999 Kč

Vyvíječe a odpařovače ve včelařství

Při aplikaci nejrůznějších prostředků sloužících k udržení správného chodu včelstva můžete využít  vyvíječe a odpařovače, které Vám práci usnadní a zpříjemní.

Vyvíječe

- Vyvíječ aerosolu GRIFIN H na 2 kg bombu se používá při likvidaci škůdců v úlech, je tedy účinný i proti obávané varroáze. Tento typ vyvíječe je vhodný především pro včelaře s více včelstvy. Není schválen pro léčení včelstev v České republice!

- Kartuš propan butanová k vyvíječi aerosolu se prodává s obsahem 190 g. Je náplní pro vyvíječ aerosolu, mezi jehož hlavní přednosti patří snadná viditelnost místa aplikace, zajištění dostatečné hladiny směsi v nádrži a možnost aplikace na libovolný počet včelstev. Po dokončení procedury je snadné odstranit zbytkový odpad.

Odpařovače

- Odpařovač kulatý 120 ml je jedním z vysoce účinných typů odpařovačů, který využívá kapilárního efektu porézní hmoty. Poté, co pěna nasákne kyselinu, začne ji při ideální teplotě 25°C vypařovat po dobu 10 až 14 dnů.  Odpařovač není schválen pro léčení včelstev v České republice!

- Odpařovač kyseliny mravenčí NASSENHEIDER je ideální k odpaření 65% roztoku této kyseliny. Ideální dávka je 360 ml, kyselina se bude při teplotě 25°C odpařovat po dobu 10 – 14 dnů, při nižších teplotách až po dobu 21 dnů. Součástí je zásobní nádoba, krytka a malý a velký knot. Odpařovač není schválen pro léčení včelstev v České republice!

Cena:
17
4195
Aktuality

Vážení zákazníci,   níže naleznete otevírací dobu prodejny ve Žďáru nad Sázavou uzavřena. V době uzavření prodejny nebudeme vyřizovat objednávky z intern...

Děláme maximum, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Články

Na Ostravsku tak jako i v jiných částech České republiky nebyla první snůška příznivá. Byli i včelaři, kteří ani nevytáčeli, protože neměli co. Druhá snůška...

Včely stavějí plástve z kroužků, ale vycházejí jim šestiúhelníky. Včelí plástev zajímá architekty i techniky stovky let.. Matematici přišli s teorií jak to M...