Odvíčkovací vidlička rovná s plastovou rukojetí

Odvíčkovací vidlička je základní a nepostradatelnou pomůckou každého včelaře, bez které se v období medobraní jednoduše neobejdete. Slouží k odvíčkování medových plástů – tedy k odstranění tenké voskové vrstvy, která uzavírá plné buňky medu. Díky této vidličce zvládnete práci rychle, spolehlivě a bez zbytečných komplikací.

Kvalitní zpracování pro dlouhou životnost

Vidlička je osazena 18 zesílenými nerezovými jehlami, které zajišťují vyšší odolnost a delší životnost i při intenzivním používání. Šířka záběru činí 7 cm, což umožňuje efektivní odvíčkování v jednom tahu. Ergonomicky tvarovaná plastová rukojeť skvěle padne do ruky a zajišťuje pohodlné držení i při delší práci.

Proč si tuto vidličku pořídit?

Medobraní je obdobím, kdy sklízíte plody své celoroční péče o včelstva. Proto je důležité mít k dispozici spolehlivé a kvalitní nástroje, které vám práci usnadní. Tato odvíčkovací vidlička kombinuje odolné nerezové jehly s praktickou rukojetí, takže vám bude sloužit po mnoho sezón. Ať už jste začínající, nebo zkušený včelař, tato pomůcka by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět.

Parametry produktu

Typ Odvíčkovací vidlička rovná
Počet jehel 18 ks (zesílené)
Materiál jehel Nerezová ocel
Šířka záběru 7 cm
Rukojeť Plastová, ergonomicky tvarovaná
Použití Odvíčkování medových plástů při medobraní