Včelařské potřeby - velkoobchod

Image 0

 

Získejte náskok před konkurencí a staňte se naším partnerem. Nakupujte včelařské potřeby za velkoobchodní ceny od nás. Využijte naši sekci Včelařské potřeby velkoobchod!

Ceny u jednotlivých položek jsou tak konečné. Máte-li prodejnu včelařských potřeb nebo prodejnu s koutkem se včelařskými potřebami? Neváhejte nás kontaktovat a staňte se naším partnerem. Pro zahájení spolupráce nemusíte u nás objednávat za extrémně vysoké částky pro získání obchodních podmínek.

Proč spolupracovat s námi?

1. Jsme přímími dovozci, výrobci, distributoři.

2. Nabízíme přes 1500 dostupných položek.

3. Zajišťujeme logistiku vychytávání, expedice, aj.

4. Nabízíme skvělou kvalitu, ověřené produkty.

5. Vynikající ceny.

Jak začít spolupráci?

Stačí, když nám pošlete kopii živnostenského listu, kopii k DPH a zaregistrujete se v našem e-shopu www.iVcelarstvi.cz®. Do zprávy s dokumenty o Vašem podníkání napíšete, zdali provozujete kamennou prodejnu (uvedete adresu), anebo internetový obchod (napíšete www stránku). Při schválení vás zařadíme do sekce Velkoobchodních partnerů. Po přihlášení se vám pak budou zobrazovat velkoobchodní ceny. Ceny jsou s DPH.

V případě, že jste ze zahraničí a jste plátci, DPH vám odečteme při vystavování faktury. Jsme plátci DPH.

Podmínky velkoobchodu

  • Zaslání ŽVL a DPH, pokud jste ptátci.
  • Registrace v eshopu iVcelarstvi.cz
  • Zavedená vlastní prodejna nebo eshop.
  • Zaslání adresu provozovny (obchodu) nebo URL webových stránek.

V případě, že však Vaše objednávky nebudou pravidelné, tedy, že nebudou adekvátní pro prodejnu se včelařskými potřebami, vyhrazujeme si právo na zrušení velkoobchodních cen včelařských potřeb, a to bez udání důvodu nebo upozornění.

 

Těšíme se na spolupráci.

 

Aktualizace podmínek 23.08.2022