Včelí med

Prostřednictvím této kategorie Vám nabízíme poměrně široký výběr medu. Složení medu je do značné míry ovlivněno sezónou, kvalitou květů a dalšími faktory. Obecně platí, že med je složen z fruktózy, glukózy, sacharózy, vody, vitamínů (například B1, B2, B3, C) a celé řady minerálních látek a stopových prvků (například draslík, fosfor a jiné). Denní konzumace medu podporuje správnou funkci Vašeho organismu bez ohledu na pohlaví či věk. Rozhodnutí o koupi a každodenní konzumaci medu bude pozitivně ovlivňovat zdraví nejen Vaše, ale i zdraví členů Vaší rodiny, kteří budou užívat med také.

Pokud jste medu doposud neholdovali, bylo by dobré zjistit si před první objednávkou, jak se od sebe jednotlivé druhy medu odlišují chuťově a aromaticky, abyste se dokázali rozhodnout, který Vám bude vyhovovat nejlépe. Všechny potřebné informace o konkrétním druhu medu naleznete po otevření příslušné nabídky.

V naší nabídce si můžete vybrat z nejrůznějších variant včelích produktů. Jedná se o med akátový, lesní, květový, slunečnicový a pastový med. Máme v nabídce med v různých baleních, které se od sebe odlišují složením, designem balení a gramáží. Věříme, že si z této naši pestré nabídky medu vyberete a budete si moct naplno užívat příznivých účinků medu na Vaše zdraví a jeho jedinečné chuti