O nás

Firma JaHan s.r.o. působí na trhu prodejců včelařských potřeb již více než 10 let. Během této doby jsme se rozrostli z lokálního prodejce na předního hráče na českém a slovenském trhu. Nabízíme široký sortiment zboží pro včelaře od mnoha evropských a světových firem, se kterými máme dlouholetou spolupráci. Navíc máme svůj vlastní výrobní program, zaměřený na výrobu dřevěných produktů. Naše zboží dodáváme do celé Evropy i do několika mimoevropských zemí a naše e-shopy jsou dostupné v mnoha jazykových verzích, zejména pro německý, rakouský a polský trh.

Prodej včelařských potřeb

Díky našim výrobním a skladovým kapacitám nabízíme největší sortiment včelařského vybavení na evropském trhu. Máme dvě kamenné prodejny, kde si můžete naše zboží prohlédnout a zakoupit. Provozujeme několik e-shopů ve více jazykových verzích a díky dlouholeté spolupráci s firmou DHL dokážeme dodat objednané zboží do jakékoliv země.

Výroba včelařských potřeb

Specializujeme se na výrobu dřevěného sortimentu. Naše dílna, ve spolupráci s nasmlouvanými truhláři, ročně vyrobí více než patnáct tisíc uteplených nástavků a přes deset tisíc tenkostěnných nástavků ve velikostech 39x24 a Langstroth. Ke všem nástavkům vyrábíme také vlastní varroa dna, krmítka, sololitová i plechová víka a další doplňkový sortiment, jako jsou madla, letáky, rojáčky, čmelíny, sololitové formy na výrobu rámků či odnosné bedny.
Import včelařských potřeb

Jsme výhradními distributory několika předních značek výrobců včelařského vybavení a poskytujeme k nim záruční i pozáruční servis. Zajišťujeme dodávky kompletního sortimentu jejich zboží. Mezi naše klíčové partnery patří polská firma Lysoň, německé značky Mellarius, Swiss Biene a H. Holtermann, pod kterou spadají také známé značky jako Imgut, ApiNord, Bienomat a SIPA. V tomto článku vám představíme značky, které dodáváme na český trh.