Image 0Mimo naše činnosti se zabýváme výkupem včelího vosku. Současná cena výkupní cena vosku je 240,- Kč/kg po odečtu. Pro více informací nás můžete kontaktovat. Zabýváme se také výměnou včelího vosku za mezistěny.

 

Jak a kde nám prodat vosk za 240 Kč/kg?

Vosk nám můžete prodat nasledujícími způsoby:

 

1. Osobně na prodejně v Újezd pod Troskami

Vosk nám přinesete. My jej zvážíme a provedeme případný odečet. Výslednou hmotnost vosku vynásobíme 240 Kč. Cenu Vám vyplatíme v hotovosti, pošleme na účet, nebo si za peníze vyberete včelařské potřeby z našeho sortimentu.

 

2. Zasláním na prodejnu v Újezd pod Troskami

Vosk připravíte na odeslání ideálně do balíků max do 30 kg, tak aby se dopravou nerozbalily. Následně:

  1. nás budete kontaktovat a my si balíky stáhneme k nám na prodejnu. Vosk zvážíme a provedeme případný odečet. Pokud vosk neobsahuje výrazné množství nečistot, srážka se pohybuje do 3%. Hmotnost vosku vynásobíme 230 Kč. Výslednou cenu Vám zašleme na uvedený účet nebo si za peníze vyberete včelařské potřeby z našeho sortimentu. 

  2. takto připravené balíky nám zašlete na adresu: JaHan s.r.o. v Újezd pod Troskami 65, 51263, Újezd p. Troskami. Hmotnost vosku vynásobíme 240 Kč. Výslednou cenu Vám zašleme na uvedený účet nebo si za peníze vyberete včelařské potřeby z našeho sortimentu.

 

3. Vyzvednutím naším řidičem

Pokud máte k výkupu více jak 1000 kg vosku a nacházíte se maximálně 200 km od Újezd pod Troskami,  náš řidič provede výkup u Vás doma bez poplatků za dopravu.