Knoty na výrobu svíček

Nabízíme Vám poměrně širokou škálu potřeb pro výrobu svíček. Svíčka se skládá z těla svíčky, knotu a případě také kalíšku. Všechny zmíněné komponenty nezbytné pro výrobu svíčky naleznete přímo na této stránce, pokud byste chtěli pestřejší nabídku těl svíček, navštivte další kategorii barevné mezistěny.

Zde jsou k dispozici knoty, které jsou vyrobeny ze 100% bavlny, ty jsou dostupné v různých variantách (A až F), které se od sebe odlišují průměrem a délkou knotu. V případě, že si nejste jisti technologickým postupem při výrobě svíček z včelího vosku, naleznete zde na těchto stránkách také podrobný návod, který je doplněn i o video. Návody jsou přiloženy k nabídkám každé z variant knotů A až F. K dispozici je také jiný typ knotu. Jedná se o knot určený pro svíčku s podstavcem. Dále zde naleznete misky pro svíčku.

V případě, že nechcete nakupovat každý komponent nezbytný pro výrobu svíčky zvlášť, je tu možnost koupit si potřebný materiál jedním kliknutím. Máme zde totiž soupravu pro výrobu svíček, která obsahuje potřebné komponenty.