Vyplněním a odesláním formuláře níže se dostanete k souborům v pdf níže. Soubory si pak budete moci stáhnout.

Chovatelský kalendář a návod na tvorbu oddělků

Image 0

Nevíte jak se odchovat vlastní včelí matku (královnu)? Máte z chovu matek obavy? Už je mít nemusíte. Nabízíme Vám ZDARMA ke stažení Chovatelský kalendář a návod na tvorbu oddělků v jednom. Dle návodu si tedy budete moci odchovat včelí matku a součastně vytvořit vlastní oddělek a rozšířit tak vlastní včelstva. Chovatelský kalendář obsahuje nejen informace jak si správně vybrat plemenný materiál, ale také důležitá data v chovu matek. Data si sami dolníte jednoduchým výpočtem dle uvedeného příkladu a pak už jen budete postupovat podle pokynů u data. Návod na tvorbu oddělků  je snadný, ale účinný. Dozvíte se jak máte postupovat při výběru včelstva, jaké rámky zvolit pro nový oddělek.


 

Včelí omalovánky pro nejmenší

Image 1Máte malé děti a rádi by jste je zabavily včelařskou tématikou? Neváhejte a stáhněte si omalovánky Včelí omalovánky pro nejmenšíVčelí omalovánky pro nejmenší obsahují 6 včeliček k vymalování a 6 včeliček, které jsou již vymalovány i když fantazii se meze nekladou. Každá včela je na formát A4. Včelí omalovánky pro nejmenší jsou spíše vhodnější pro děti od 2 let (s dohledem rodičů).

 

 

 


 

Omalovánky pro děti

Image 2Omalovánky pro děti jsou omalovánky jak se včelí tématikou, tak i jinými obrázky. Zábaví jak kluky, tak i holky ve věku od 4 let. Omalovánky pro děti obsahují 6 obrázků k vymalování a 6 obrázků již vymalovaných. Každý obrázek je na formátu A4.

 

 

 

 


 

Bludiště pro děti

Image 3Bludiště pro děti je bludiště jak se včelí tématikou, tak i jinými obrázky. Zábaví jak kluky, tak i holky ve věku od 3 let. Bludiště pro děti obsahuje 5 obrázků na formátu A4.