Vážení přátelé včelaři, vážení zákazníci e-shopu ivcelarstvi.cz

Bohužel vám musíme oznámit, že bývalý provozovatel – firma ANIMALEX, spol. s r.o. ukončil z nenadání svoji činnost, aniž by stihla informovat své zákazníky. Aktuálně se společnost snaží vyřešit své závazky vůči dodavatelům a zákazníkům, kteří nedostali svoji objednávku. Pokud jste učinili objednávku a zaplatili zboží dopředu, a přesto žádné zboží nedostali, doporučujeme se obrátit přímo na společnost ANIMALEX, spol. s r.o. a její zákonné jednatele, aby vám pomohli situaci vyřešit. Pokud z jejich strany nedojde k uspokojení a vrácení peněz v plné výši, doporučujeme se o svoji pohledávku přihlásit jak písemně tak datovou schránkou, tak aby byl váš požadavek veden v patrnost. POZOR – pokud se rozhodnete pro písemnou komunikaci, doporučujeme psát přímo jednatelům firmy, protože na sídle firmy, v prostorách bývalé prodejny, již není nikdo, kdo by poštu přebíral.
Společnost ANIMALEX, spol. s r.o. dle našich informací ukončila svoji činnost z kraje května, vyměnila jednatele a aktuálně má platné tyto údaje:
ANIMALEX, spol. s r.o.
se sídlem: Havlíčkovo nám. 152/4, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 Žďár nad Sázavou
identifikační číslo IČ: 05538050
Jednatel a zodpovědná osoba: BOHUSLAV HEJNÝ, Loutí 14, 252 08 Rabyně
Datová schránka: 63h5vgw

Nově společnost ANIMALEX, spol. s r.o. vstoupila do Likvidace.

Jmenovaný likvidátor:
BOHUSLAV HEJNÝ
Loutí 14, 252 08 Rabyně

Doporučujeme také sledovat situaci na oficiálních stránkách Ministerstva spravedlnosti ČR, kde můžete vidět jak aktuální kontakty, tak i případné novinky, pokud společnost skončí v insolvenci. Pokud se tak stane, bude jmenován likvidátor, který bude řešit pohledávky vůči firmě.
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=950030&typ=UPLNY
https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=950030
Důrazně také doporučujeme reklamovat odeslanou platbu u vaší banky. Je možné podat reklamaci k platbě za objednávku, která nebyla vyřízena. Informujte se přímo u vaší banky jak tuto žádost podat, obvykle se služba jmenuje „Chargeback“.
Pevně doufáme, že vaše požadavky budou v plné výši a bezodkladně vyřízeny. Pokud bychom Vám mohli i z naší pozice jakkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit.
E-shop ivcelarstvi.cz patřil dlouhá léta na českém internetu mezi nejoblíbenější a i proto jsme se rozhodli vzít jej pod naše křídla. Stává se tak součástí nejsilnějšího hráče na trhu a je opět připraven vyřizovat vaše objednávky. Proto doufáme, že mu dáte ještě jednu šanci.
Protože chápeme, že vaše včely nepočkají a sezóna je v plném proudu, rozhodli jsme se vám pomoci alespoň naší nabídkou koupě zboží z naší nabídky s výraznou slevou ve výši 30 %. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat, rádi vaše objednávky vyřídíme přednostně, tak abychom vám alespoň trochu v této situaci ulehčili. Naše nabídka platí jak pro obchod www.ivcelarstvi.cz, který již běží pod naší správou, tak i pro náš domovský obchod www.vceliobchod.cz .

S pozdravem