Spona na opasek na nápojový roh – velikost 50–99 ml
Hledáte praktický způsob, jak mít svůj nápojový roh vždy po ruce? Tato ručně vyrobená spona z pravé kůže vám umožní pohodlně připevnit nápojový roh přímo na opasek. Díky tomu budete mít roh neustále při sobě – ať už na středověkém jarmarku, při historickém šermu nebo na tematické akci.
Kvalitní řemeslné zpracování
Spona je zhotovena ručně z pravé kůže, což zaručuje její odolnost a dlouhou životnost. Přírodní materiál navíc krásně ladí s nápojovým rohem a dodává celému doplňku autentický historický vzhled. Každý kus je díky ruční výrobě originál.
Určeno pro nápojové rohy 50–99 ml
Spona je navržena speciálně pro menší nápojové rohy o objemu 50 až 99 ml (kompatibilní s položkou č. 7858). Díky přesnému rozměru roh v držáku bezpečně drží a nehrozí jeho vypadnutí.
Důležité upozornění
Produkt obsahuje pouze samostatnou kožený sponu na opasek. Nápojový roh není součástí balení a je nutné jej zakoupit zvlášť.
| Parametry produktu | |
|---|---|
| Typ produktu | Spona (držák) na opasek pro nápojový roh |
| Materiál | Pravá kůže |
| Výroba | Ruční |
| Vhodné pro objem rohu | 50–99 ml |
| Kompatibilní s položkou | 7858 |
| Obsah balení | Pouze spona (bez nápojového rohu) |





























