Průmyslový vařič čtverhranný na 10 kg PB bombu


Čtverhranný průmyslový vařič vhodný k vařákům na vosk. Plynová varná stolička, vařič vhodný pro nerezové vařáky na med, zabíjačky a velkokapacitní ohřev. Průmyslový vařič - varná plynová stolička. Doporučujeme dokoupit delší plynovou hadici, v kompletu je přibalena hadice o délce cca 30 cm.

Průmyslový vařič (varná plynová stolička) je vhodný pro včelaře k vařákům na vosk, pro stavebníky, silničáře, zemědělce, jídelny, tábory, stánky s občerstvením. Je určen pro velkokapacitní ohřev. Čtverhranný průmyslový vařič je skvělý mobilní zdroj tepla.

Vařič je konstruován jako nízkotlaký ke spalování paliv třetí třídy (propan, butan a jejich směsi -dále jen PB).

Vařič je spotřebič na propan-butan, který se připojuje přes redukční ventil a spojovací hadici (odpovídající EN 559 nebo EN 1763-1, o délce nepřevyšující 1,5 m), na 10 nebo 5 kg tlakovou LPG láhev (s max. provozním tlakem do 1,7 MPa).

Tlaková lahev je plněna propanem, butanem nebo propan-butanovou (PB) směsí AI nebo B (značení dle ISO 4706), což je označení pro letni (60 % B, 40 % P) nebo zimní (40 % B, 60 % P) směs Obě směsi jsou použitelné, mají však mírné odlišné fyzikální vlastnosti.

Redukční ventil = regulátor

Zdroj: 10 nebo 5 kg LPG lahev plněná propanem, butanem nebo
PB směsí AI nebo B
Maximální tepelný příkon: 7 kW
Maximální spotřeba: 505 g/h
Pracovní tlak: 30 mbar (pro směs propanu a butanu)
Pracovní tlak: 28 + 30 mbar (pro butan)
Pracovní tlak: 37 mbar (pro propan)
Průměr trysky: 1,35 mm (označ. 135)
Hmotnost: 5,2 kg