Stáčecí a čeřící nádoby na včelí med

Žádný včelař, který bere svou práci zodpovědně, se neobejde bez stáčecích nádob. Nádoby,  v nichž chceme uskladňovat med, musí splňovat standardní hygienické normy.

V naší nabídce najdete tyto produkty v nejvyšší kvalitě za velmi přijatelné ceny. Jednou z nabídek je čeřící a plnící nádoba na 50 kg medu a uhelonovými síty s různou hrubostí. Slouží pro plnění  (stáčení) medu do sklenic.

Další nabídkou jsou stáčecí nádoby objemově od 12 kg medu až do velikosti 350 kg medu (stav 2015). Všechny jsou opatřeny kohoutem se snadnou manipulací, víkem a těsněním. Kohout a těsnění lze zakoupit také jako náhradní díl. Stáčecí nádoby slouží pro plnění, resp. stáčení medu do sklenic. Současně lze nádobu použít na čeření. Tyto nádoby nabízíme jak v plastovém provedení, tak v provedení nerezovém. Zde může být kohout nerezový nebo plastový.

Dále nabízíme stáčecí nádoby s ohřevem od 50 kg medu do 200 kg medu.Vyhřívaný plášť pak ohřívá med v nádobě. Med tak můžeme dekrystalizovat nebo jej ohřívat pro větší tekutost. V neposlední řadě nabízíme stojany pod stáčecí nádoby, těsnící kroužky a kohouty.