Igelitové tašky s motivem úlu – blok 50 ks

Hledáte praktický a zároveň reprezentativní způsob, jak zabalit a předat své včelařské produkty zákazníkům? Velké igelitové tašky s pěkným motivem úlu (košnice) dodají vašim medovým produktům profesionální vzhled a zároveň je spolehlivě ochrání při přepravě.

Pro koho jsou tašky určeny?

Tašky jsou navrženy tak, aby se do nich pohodlně vešla jedna sklenice medu o objemu přibližně 0,9 litru, ale skvěle poslouží i pro balení dalších včelařských výrobků – svíček, forem na svíčky, propolisových přípravků či malých dárkových balíčků. Jsou ideální volbou pro včelaře, kteří prodávají med na farmářských trzích, ze dvora nebo své produkty darují jako originální dárky.

Kvalitní materiál pro spolehlivou ochranu

Tašky jsou vyrobeny z LDPE fólie o tloušťce 0,05 mm, která je výrazně pevnější a odolnější než běžné tenké HDPE sáčky. Díky tomu se nemusíte obávat protržení ani při manipulaci s těžšími sklenicemi. Materiál je příjemný na dotek a taška si drží svůj tvar.

Stylový motiv košnice

Potisk s tradičním motivem úlu (košnice) podtrhuje řemeslný charakter vašich výrobků a působí na zákazníky důvěryhodně. Při prodeji medu nebo dalších včelích produktů tak zanecháte profesionální dojem, aniž byste museli investovat do drahých obalových řešení.

Parametry produktu

Rozměry tašky cca 30 × 35 cm
Materiál LDPE fólie
Tloušťka fólie 0,05 mm
Motiv Úl (košnice)
Vhodné pro Sklenice cca 0,9 l, svíčky, drobné včelařské produkty
Počet kusů v balení 50 ks

Pořiďte si blok 50 kusů igelitových tašek s motivem úlu a nabídněte svým zákazníkům nejen skvělý med, ale i pěkné balení, které ocení. Praktické, odolné a vizuálně přitažlivé – přesně to, co každý včelař při prodeji svých produktů potřebuje.